o Blogu

Serwis "finanse osobiste" wchodzi w skład Projektu "allokon", który zrzesza wokół siebie osoby fizyczne i nie jest podmiotem gospodarczym. Projekt nie jest organizacją, agencją, instytucją, itp... wymagającym rejestracji.

Głównym założeniem Projektu "allokon", jest wzajemne wspomaganie się działających na rzecz Projektu osób, w obszarze internetu. Wszystkie działania komercyjne prowadzone na stronach objętych Projektem, oparte są na współpracy Partnerskiej, podlegają rozliczeniom w sposób ustalony przez uprawnione do tego podmioty organizujące te działania.

Blog jest całością projektu allokon i wchodzi w skład serwisu ekoninpoland.pl

Witaj na stronach naszego bloga, ma on na celu zmianę charakteru naszego serwisu, z jedynie informacyjnego na bardziej przyjazny Tobie. Stwarza on możliwość pozostawienia przez Ciebie komentarzy i wyrażenia własnej opinii w tematach poruszanych na stronach naszego serwisu.


Wszystkie posty zostały przygotowane w taki sposób, by umożliwić Ci pozostawienie komentarza pod interesującymi Cię wpisami i artykułami.


Informacje na temat zamieszczania komentarzy. Tutaj pragniemy zaznaczyć, że wszystkie komentarze są moderowane, ma to zapobiec zamieszczaniu komentarzy nie zgodnych z wytyczonymi kanonami. Pozwala to nam również na uniknięcie publikowania treści obraźliwych i nie mających odniesienia do zamieszczanych przez nas informacji.


Wierzymy w Ciebie i Twoją dobrą wolę, dlatego jeżeli uznamy któryś z Twoich wpisów za nie właściwy, otrzymasz o tym od nas informację z prośbą o ewentualne zredagowanie wpisu.


Natomiast jeżeli chodzi o możliwość zamieszczania linków w komentarzach, jest to możliwe i prosimy Cię o przemyślenie czy link, który zamieszczasz nie prowadzi do strony o charakterze naruszającym obowiązujące prawo.


"Linki Partnerskie". Komentarze zawierające takie linki i prowadzące bezpośrednio na strony Programów Partnerskich, nie będą publikowane.Udostępnij:

Tweetnij